Zajazd u Przemka
ul. Piątkowska 92
95-100 Zgierz
tel. +48 500-197-924
tel. +48 502-214-355
e-mail: biuro@zajazduprzemka.pl
Zajazd u Przemka Odwiedź naszą stronę

Sala Kryształowa

Strona główna » Aktualności » Sala Kryształowa

wielkość tekstu:A | A | A

Oddajemy do Państwa dyspozycji salę weselną - "Kryształową". Jej budowa trwała rok czasu. W czerwcu 2010 r. odbyły się na niej pierwsze przyjęcie weselne. Szczególnie zachęcamy do obejrzenia wyjątkowego wnętrza sali. Nazwa „Sala kryształowa” nie jest przypadkowa. W centralnym bowiem miejscu sali zawieszony jest kryształowy, robiący wrażenie żyrandol. Cały klimat sali utrzymany jest w stylistyce kryształowej. Sala posiada doskonałą akustykę, co chwalą sobie zespoły muzyczne u nas występujące.

Nasz obiekt potrafi pomieścić gości w liczbie nawet 250 osób przy zachowaniu dużej przestrzeni do tańczenia. W zależności od liczby gości dostosowana jest również liczba i ułożenie stołów weselnych, tak aby zachować optymalny komfort dla wszystkich gości.
 

czytano: 22315 razy

źródło: salakrysztalowa.com.pl

Strona główna
Hotel Diament
ul. Piątkowska 92
95-100 Zgierz
tel. +48 500 197 924
hotel-diament.com.pl
Sala Kryształowa to wyjątkowa sala weselna w Zgierzu, przy ul. Piątkowskiej 92. Sala należy do restauracji Zajazd u Przemka. Firma od lat zajmuje się organizacją imprez takich jak: wesela, chrzciny, komunie, stypy, bankiety i konferencje. Nowa sala pozwala zapewnić naszym Klientom bardzo wysoki standard oraz niezwykłe wrażenia, potrafi pomieścić gości w liczbie 250 osób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sala Kryształowa to idealne miejsce na Twoje wesele.